Tücsökavató

Tücsökavató

November 5-én a hagyományoknak megfelelően megtartottuk az első osztályosok iskolássá avató szertartását, a Tücsökavatót. Ebben partnereink voltak a kutasi nagycsoportosok, a Katica csoport. Több, mint 60 gyermek élvezhette a közös sorversenyeket.

A játékok után minden gyermeket megvendégeltünk fánkkal és üdítővel, ennek kiosztásában a 7. és 8. osztályos diákönkormányzati tagok nyújtottak segítséget. Emlékül pedig minden kisgyermek egy kis ajándékcsomagot vehetett át a diákönkormányzat jóvoltából.

Zárásként elültettük közösen a japán cseresznyefa csemetét, ez is már hagyománynak számít iskolánkban. Ezzel együtt már négy gyönyörű kis fa díszíti iskolánk udvarát.

A csemetét ajándékként kaptuk, ezúton szeretnénk megköszönni a kisbajomi Vajda család önzetlen felajánlását! /Képek/

Megszakítás